Karnawałowe szaleństwo!

Po wielotygodniowych przygotowanych do balu nasi Seniorzy mogli wreszcie cieszyć się tą chwilą i oddać się wielogodzinnej zabawie .
Na miejsce do nas przyjechał zespół i przy muzyce na żywo na naszej pięknie ustrojonej sali, zrobiło się kolorowo, dodatkowymi atutami były lasery i różnego rodzaju światła puszczane ze sceny .Parkiet należał już tylko dla nas. Nikogo nie trzeba było zachęcać do zabawy, jak to mówią nogi same chodziły. Bez względu czy zdrowie pozwalało na tańce na parkiecie czy kibicowanie z pozycji siedzącej każdemu udzielił się zabawowy nastrój i nie było osoby która by nie podrygiwała w takt puszczanej muzyki.
Po krótkiej przerwie na słodki poczęstunek i chwile na oddech, zespół zaprosił nas wszystkich na parkiet i każdy udział w zabawie pt. „ pociąg” każdy trzymał swojego partnera w pasie i takt śpiewanej piosenki przemierzaliśmy naszą salę i korytarze, co chwile porywając kogoś nowego do tańca i tak w pociągu znalazły
się gotujące nam pysznie Pani z kuchni, panie z sekcji ogrodniczej i wiele innych osób które przypatrywały się naszym poczynaniom. Nikogo nie oszczędziliśmy.


Tak więc cały Witów był zaciągnięty do pociągu i nie chcieli go tak szybko
opuścić. Wszystko zostało zarejestrowanie na zdjęciach i filmach wideo.
Zabawa była przednia a sam zespół pomimo swoich wielu występów w różnych miejscach , był pod dużym wrażeniem możliwości naszych Seniorów, ich werwą i zapałem a przede wszystkim autentyczna radością wypisaną na ich twarzach.

Dodatkową atrakcją była przygotowywana od wielu tygodni, żmudnie wykonana z kolorowych elementów połączona niezliczoną ilością szpilek FOTOBUDKA. Każdy uczestnik zabawy ochoczo dobierał sobie zabawne dodatki by ostatecznie zaprezentować wesołe fotografie.. Poniżej prezentujemy kilka z nich.